Aromatika Brand

 
 
 
Home > Aromatika > Aromatika Brand
 

Aromatika Brand

15-ročnú tradíciu na trhu liečiv a kozmetiky. Esenciálne oleje predávané pod touto značkou sú kupované od popredných európskych dodávateľov a spĺňajú medzinárodné certifikáty kvality. 

Spoločnosť "AROMATIKA" v rámci svojej produkcie predstavuje hlavne široký rad prírodných esenciálnych olejov. Tieto unikátne oleje majú úžasnú silu preniknúť cez pokožku, ich vôňa nielen pošteklí Váš nos, ale plamienok sviečky pohladí aj Vašu dušu. Éterické oleje majú širokú škálu kozmetických a terapeutických účinkov, vykazujú antiseptické, antimikrobiálne, protizápalový, a niektoré z nich aj antivírusové a antioxidačné účinky. Okrem toho, v akomkoľvek spôsobe aplikácie, a to najmä v nižších koncentráciách, sú účinnými regulátormi emocionálneho vnútra Vašej duše. 

  • Aróma skladby predstavujú kombináciu rôznych biologicky aktívnych látok obsiahnutých v esenciálnych olejoch. To vysvetľuje rozmanitosť vlastností jednotlivých aróma skladieb. V unikátnej kombinácii éterických olejov tejto značky si každý z Vás nájde zaujímavý liečebný a preventívny účinok.
  • Kozmetické zmesi, Peny a soli do kúpeľa poskytuju dokonalý regeneračný, protizápalový, vyživujúci, hydratačný a tonizujúci efekt. Sú skvelým prostriedkom pre starostlivosť o tvár, krk, dekolt a celé telo. Pomáhajú vyriešiť kozmetické a emocionálne problémy rôzneho druhu,  dodávaju pevnosť a pružnosť pokožke.
  • Šampóny a masky na vlasy s obsahom prírodných olejov a byliniek sú zárukou zdravia a krásy Vašich vlasov. Nevysušujú vlasovú pokožku a vlasy (pH 5,0 - 6,0) a efektívne bojujú s problémami vlasov a vlasovej pokožky.

Produkty spoločnosti "AROMATIKA" dokonale využívajú liečivé a harmonizujúce účinky éterických olejov, ktoré priaznivo ovplyvňujú nielen Vašu pokožku, ale aj psychiku.