Agafia - Cedar leg balm 75ml

 
 
 
Home > Organic cosmetics > Body - skin > Feet > Agafia - Cedar leg balm 75ml
 

Feet

Agafia - Cedar leg balm 75ml

Na suchú pokožku s cédrovým mliečkom a horčičným olejom.
Your price: 4,60 €

Recepty babičky Agáty
Cédrový balzam na nohy s cédrovým mliečkom, borovicovou živicou a horčičným olejom
(Na suchú pokožku)
"Nôžky svoje často nešetríme, a nadarmo. Pretože ak nemáme pokoj v nohách, nie je sila v celom tele, " hovorí sibírska bylinkárka Agáta. "Suchá pokožka zvláštnu starostlivosť potrebuje. Najviac balzam
liečivý pomôže: cédrové mliečko s horčičným olejom zmiešaj s borovicovou živicou, tá výbornou pomocníčkou je. Borovica pokožku zmäkčí, živica ju uzdravuje a horčičný olej mladosť daruje. "
Dnešní vedci naozaj potvrdili, že vďaka vysokému obsahu vitamínu E a F v cédrovom mlieku (z Borovice sibírskej) dochádza k intenzívnej hydratácii, zmäkčeniu kurích ôk a k ochrane pokožky nôh. Borovicová živica hojí malé prasklinky na pätách. Horčičný olej pokožku vyživuje, ukľudňuje a chráni pred vysušením. Balzam vyživuje pokožku na nohách a rýchlo sa vstrebáva. Stačí tak málo a Vaše nôžky budú v úplnom poriadku!

Spôsob použitia: Naneste balzam na suchú a čistú pokožku nôh a jemne masírujte.
Ingredients: Aqua, Pinus Sibirica Seed Extract (cédrové mlieko), Glycerín, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Linum usitatissimum Seed Oil, Izopropyl Palmitate, Vegetable Oil, cetearyl Alcohol, cetyl Esters, Glyceryl Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Dimethicone, Pinus palustris Wood Tar (borovicová živica), Brassica Alba Seed Oil (olej z horčičných semienok), Carbomer, Urea, Parfum, Citric Acid, Neolone.

Obsah: 75ml. Krajina pôvodu: RU
Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na obsiahnuté zložky.